
Austone Athena SP303 er et helårsdæk designet til premium og luksus SUV'er og 4x4'er, der hovedsageligt kører på brolagte, urbane og motorveje.
De brede riller i slidbanen og det sporty design bidrager til forbedret greb på våde overflader og reducerer risikoen for akvaplaning. Dækket har perfekt afstande 3D blokke på slidbanen, der sikrer godt greb på tør vej og en stille kørsel.
For at kunne vurdere dette produkt, skal du først have afgivet en ordre. Vi informerer dig om, at anmeldelser efterladt på webstedet er underlagt en kontrolprocedure. Anmeldelser er kun sorteret i kronologisk rækkefølge.
Modtaget på 8 dage, meget gode dæk som angivet
Søgte et billigt dæk til brug som reservehjul. Passer perfekt.
Fremragende!
Dækkene er ikke kommet, og nu begynder vi at have problemer med leveringen. Virkelig dårligt.......
For øjeblikket har jeg 10.000 kilometer på dem, derfor skrev jeg 10.000 kilometer. Jeg kørte til Tyrkiet og tilbage, dækkene er fantastiske, vejen er ikke altid god, men dækkene holdt og er stadig som nye. Bravo, det havde jeg ikke troet, jeg vil altid købe mine dæk hos jer, endnu engang tak. Jeg kørte afsted og tilbage med min familie, tak tak tak. Med venlig hilsen. Akis Türker
er okay
God værdi for pengene, anbefales!
Smuk, god og stille dæk. I en varevogn hører man mere, meget mere end i en limousine. Anbefalelsesværdigt
Jeg er positivt overrasket, købsprocessen var god, leveringstiden var i orden, dækkene var som beskrevet. Selvom de er billige dæk, er jeg indtil videre meget tilfreds, selv i regnvejr. Alt er super, gerne igen.
God kvalitet til prisen.